Latvijai veltītas angļu valodas stundas

Valsts svētku priekšvakarā, š.g. 16. un 17. novembrī angļu valodas un publiskās uzstāšanās stundas 10. b, 11. a un 11. c klasē tika veltītas Latvijai un akcentēja pilsoniskuma izjūtas nozīmi.

Piemēram, 11. a klases skolēni apkopoja savas idejas grupās un rakstīja akrostihus par mūsu valsti.

10. b klases skolēni arī rakstīja dzejoļus piecrindes, kuras veltīja Latvijai, minot savas galvenās asociācijas ar dzimto zemi. Vēlāk skolēni arī sagatavoja uzdevumus par Latviju saviem klasesbiedriem.

Savukārt 11. c klases skolēni veidoja un prezentēja plakātus par Latvijas kultūru un tradīcijām, dabu un ģeogrāfiskajiem objektiem, nacionālo virtuvi, panākumiem sportā un Latvijas slavenībām.

Paldies skolēniem par viņu aizrautību darbā un radošajām idejām! Lai visiem skaisti un priecīgi valsts svētki!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
angļu valodas skolotāja
Alīna Piscova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search