Lepojamies un sveicam

Š.g. 30. maijā Daugavpils Universitātes aktu zālē notika 2023./2024. m.g. starptautisko, valsts un novada olimpiāžu, zinātniskās pētniecības darbu konkursu laureātu un viņu pedagogu sumināšanas pasākums.

No Daugavpils Zinātņu vidusskolas uz svinīgo pasākumu tika aicināti: Nadežda Zakrevska (9. a klase, II vieta 25. atklātajā Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiādē „Ezītis miglā”) un viņas skolotāja Jeļena Barča, Artjoms Kleimjonovs (8. a klase, III vieta 25. atklātajā Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiādē „Ezītis miglā”) un viņa skolotāja Jeļena Salogube,  Damirs Grigorjevs (8. a klase, I vieta matemātikas 74. olimpiādē 5.–8. klašu izglītojamajiem) un viņa skolotāja Romualda Leizāne, Darja Dmitrijeva (12. b klase, I vieta angļu valodas valsts 53. olimpiādē) un viņas skolotāja Ināra Kazakeviča, kā arī Latvijas skolēnu 48. zinātniskās pētniecības darbu konferences valsts posmā godalgotas vietas ieguvušie skolēni: Anastasija Artemjeva un Emiļjens Ročko (11. a klase), Samanta Dovgane un Laura Jačenkova (11. b klase), Artūrs Akula un Bogdans Bogdanovs (11. c klase), Antons Pizāns, Maksims Šelkovskis un Anastasija Skorodihina (12. a klase) un viņu skolotāji konsultanti Larisa Koroševska, Tatjana Mamonova, Žanneta Bogdanoviča, Tatjana Steļmaka un Sergejs Zabarovskis.

Lepojamies un apsveicam skolēnus un pedagogus! 

Novēlam, lai nākamais mācību gads mums visiem būtu vēl veiksmīgāks un panākumiem bagātāks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search