Mums patīk Margaritas Stārastes grāmatu varoņi

Š.g. 15. un 7. februārī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. a un 5. d klases skolēni devās uz LCB filiāli Bērnu bibliotēku “Zīlīte”, lai piedalītos Margaritas Stārastes 110. jubilejai veltītā pasākumā.

Savā garajā un bagātajā mūžā Margarita Stāraste sarakstījusi un ilustrējusi vairāk nekā 100 grāmatu, kas ar savu mīļumu, labestību un sirsnību ir tuvas kā bērniem, tā pieaugušajiem. Joprojām bērni ar prieku iepazīst autores grāmatu tēlus – Zīļuku, Kraukšķīti, Tinci, Burtu meitiņu un vēl daudzus citus.

Skolēni, sadaloties grupiņās, minēja krustvārdu mīklas, piedalījās diskusijā par grāmatu saturu, pētīja M. Stārastes grāmatu ilustrācijas un jauki kopā pavadīja laiku.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
bibliotekāre
Inese Iščenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search