Otrklasnieki iepazīst Daugavpils Marka Rotko mākslas centru

Š.g. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. klases skolēni, izmantojot programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu, apmeklēja Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un bija iespaidoti. Skolēni iepazinās ar gleznām un nelielām skulptūrām, par kurām gids ļoti interesanti un detalizēti stāstīja – par autoru un veidu. Uzreiz pēc stāsta gids uzdeva jautājumus skolēniem un viņi pareizi atbildēja uz tiem.

Pēc izzinošās ekskursijas otrajā stāvā bērnus gaidīja māksliniece, kura aicināja skolēnus uz praktisko nodarbību darbnīcā. Praktiskajā daļā skolēni izveidoja savu mākslas darbu par tēmu “Lieldienas”, “Portrets”. Veidojot šo darbu, skolēni atklāja savu potenciālu un attīstīja smalko motoriku. Savu darbu skolēni paņēma līdzi. 

Nodarbība “Notverts mākslā” attīsta gaumes izjūtu, pacietību, neatlaidību, mīlestību pret darbu, uzmanību, vērību, fantāziju un izdomu.

Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par tādu iespēju apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. klases vizuālās mākslas skolotāja
Alla Laizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search