Otrklasnieki iepazīst Daugavpils Marka Rotko mākslas centru

Š.g. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. klases skolēni, izmantojot programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu, apmeklēja Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un bija iespaidoti. Skolēni iepazinās ar gleznām un nelielām skulptūrām, par kurām gids ļoti interesanti un detalizēti stāstīja – par autoru un veidu. Uzreiz pēc stāsta gids uzdeva jautājumus skolēniem un viņi pareizi atbildēja uz tiem.

Pēc izzinošās ekskursijas otrajā stāvā bērnus gaidīja māksliniece, kura aicināja skolēnus uz praktisko nodarbību darbnīcā. Praktiskajā daļā skolēni izveidoja savu mākslas darbu par tēmu “Lieldienas”, “Portrets”. Veidojot šo darbu, skolēni atklāja savu potenciālu un attīstīja smalko motoriku. Savu darbu skolēni paņēma līdzi. 

Nodarbība “Notverts mākslā” attīsta gaumes izjūtu, pacietību, neatlaidību, mīlestību pret darbu, uzmanību, vērību, fantāziju un izdomu.

Paldies programmai “Latvijas skolas soma” par tādu iespēju apmeklēt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. klases vizuālās mākslas skolotāja
Alla Laizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search