P.S. Mammu, ja tu šo lasi, zini – mīlu tevi

“Ir jāsarunājas vairāk ar tuviniekiem, jāuzklausa vienam otru, jāsaka, cik nozīmīgi viņi ir, kamēr vien ir tāda iespēja.” Tā par savas izrādes tēmas nozīmīgumu teica Māris Korsiets, Daugavpils teātra izrādes “Dzīve uz ledusskapja durvīm” režisors.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 10. un 12. klašu skolēni, pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”, varēja noskatīties un novērtēt šo teātra izrādi. Tā ir izrāde par mātes un pusaudzes meitas ikdienas dzīvi, kas paskrien, katrai iegrimstot savā pasaulē, darbā, ritmā, satiekoties vien līmlapiņās uz ledusskapja… Līdz viņu dzīvē ienāk diagnoze “vēzis”. Kā tuvoties, ja ar seju pret seju sen nav runāts? Kā palīdzēt, ja saproti, ka nāve ir tepat?

Izrāde ir iespēja satikties pusaudžiem ar vecākiem, lai meklētu sevī atbildes uz jautājumiem, kas ir laba māte/tēvs un kas ir laba meita/dēls katram no mums personīgi (LSM.lv).

Emocionāli piesātināta izrāde, kas reti kuru atstāja vienaldzīgu, ļaujot to izlaist caur sevi, caur savu pieredzi, savām domām par mīļajiem. Asaras palīdz izlādēties un attīra dvēseli.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
12. a klases skatītāji

P.S. Un neaizmirstiet, nebaidieties saviem tuviniekiem teikt – es mīlu tevi! Lai nav par vēlu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »