Par uzņēmējdarbību – interesanti un izglītojoši

„Pasaki man un es aizmirsīšu. Iemāci man un es atcerēšos. Iesaisti mani un es iemācīšos”, tā reiz teica B. Franklins (citāts no rokasgrāmatas nodarbību vadītājiem interešu izglītības programmā „Es – uzņēmējs!”).
Laika posmā no 2024. gada janvāra līdz martam Daugavpils Zinātņu vidusskolā tika īstenota interešu izglītības programma “Es – uzņēmējs!” 3.- 4. klasēm. Pavisam notika 20 nodarbības, kuru mērķis bija uzņēmējdarbības kompetences attīstīšana. Nodarbību saturs bija vairāk fokusēts uz finanšu pratības attīstīšanu, ekonomikas pamatjautājumiem, kas būtiski ne tikai tiem skolēniem, kuri padziļināti interesējas par uzņēmējdarbību, bet arī jebkuram sabiedrības loceklim.
Latgales plānošanas reģiona izstrādātā interešu izglītības programma sniedza iespēju sākt meklēt un atraisīt sevī uzņēmēja garu. 
Programmas noslēgumā tika veikts pašvērtējums, un katrs skolēns saņēma atzinības rakstu par ieguldīto darbu savu zināšanu un prasmju attīstīšanā. 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sociālo zinību un vēstures skolotāja
Jūlija Driče

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search