Valentīndienai gatavi!

LēnÄ«tēm tuvojas pavasaris, gaisā sāk virmot romantiskas noskaņas un svētku sajÅ«ta. IntereÅ”u izglÄ«tÄ«bas pulciņa ā€œPapÄ«ra dizainsā€ audzēkņi gatavojās ValentÄ«ndienai, veidojot dažādus personalizētus izstrādājumus no papÄ«ra.

Audzēkņi izveidoja skaistas apsveikumu kartiņas, praktiski pielietojamas vēstules un dāvanu kārbiņas Valentīndienas noskaņās, kā arī diskutēja par draudzības jēdzienu un to, kādām ir jābūt patiesam draugam.

ā€œPapÄ«ra dizainaā€ pulciņa audzēkņi izmanto papÄ«ru kā modelÄ“Å”anas materiālu, iepazÄ«stas ar tā daudzveidÄ«gajām Ä«paŔībām un iespējām. Pulciņā ir iespēja apgÅ«t ne tikai origami, kolāžu, mozaÄ«ku veidoÅ”anu, papjēmaŔē, dekupāžas, kvilinga tehniku telpisku priekÅ”metu izgatavoÅ”anai, bet arÄ« izveidot dāvanas draugiem un radiem. Bērni, strādājot ar papÄ«ru, kartonu, papÄ«ra masu, lÄ«mi, krāsām u.c. materiāliem, attÄ«sta izdomu, fantāziju, precizitāti, telpisko domāŔanu un koncentrÄ“Å”anās spējas.

ā€œMāksla ā€“ pati augstākā dvēseles izpausmeā€ /Flobērs/

Informāciju sagatavoja: 
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
dizaina un tehnoloģiju skolotāja
Agrita Jasāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

MÅ«su ā€žÄ’notājiā€ 2024

Kopumā Å”ogad 4. aprÄ«lÄ« ā€œÄ’nu dienāā€ piedalÄ«jās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. ā€“ 5. klaÅ”u skolēni. DalÄ«bas rezultātā skolēniem paplaÅ”ināts redzesloks par profesijām un darba

LasÄ«t tālāk Ā»
Search