Volejbols var būt arī šāds

Š.g. 19. martā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika sacensības starp visām 5. klasēm (5. a, 5. b, 5. c, 5. d un 5. e) spēlē “Cits volejbols”.

Sacensību mērķis bija noskaidrot labākās komandas, kā arī popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu skolas vidē, palielinot skolēnu interesi par šo sporta veidu.

Katra klase izveidoja komandu, kuras sastāvā bija 4 zēni un 4 meitenes, lai cīnītos par skolas labākās komandas titulu noteiktajā vecumposmā. Visi jaunie sportisti spēlēja un cīnījās no visa spēka, parādot atzīstamu sniegumu, tomēr par uzvarētājiem varēja kļūt tikai 3 komandas. Šoreiz goda pjedestāla pakāpieni tika sadalīti šādi: 1. vieta – 5. b klase, 2. vieta – 5. a klase un 3. vieta – 5. e klase. Pateicības diplomus par piedalīšanos saņēma 5. d un 5. c klases skolēni. Apsveicam visus sportistus, kas pārstāvēja savu klasi!

Paldies skatītājiem, atbalstītājiem, organizatoriem un tiesnešiem!

Prieks bija sportot kopā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolotājas
Anastasija Koroļova,
Diāna Vanaga

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search