Ekskursija uz Aglonu

Šī gada 19.-24. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. klašu skolēni kopā ar klases audzinātājām devās kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstītajā ekskursijā uz Aglonu.

Ekskursijas sākumā skolēni devās uz Aglonas Maizes muzeju, kur klausījās, kā top maize un paši veidoja kukulīti. Pēc tam, neskatoties uz slikto laiku, devās pastaigā pa Aglonas Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas bazilikas teritoriju.

Skolēnu un vecāku pārdomas pēc ekskursijas.

Julianna (1. a klase): “Man patika cept maizi, jo varēja to darīt patstāvīgi.”

Nikitas (1. c klase) mamma: “Paldies skolotājai par ekskursiju! Bērnam ļoti patika un droši vien paliks labas atmiņas par pirmo ekskursiju.”

Dairis (1. b klase): “Patika Aglonas bazilika, jo tā ir liela un varena un baznīcā vienmēr ir jāpārkrustās.”

Anastasija un Diana (1. b klase): “Mums patika nogaršot rudzu graudus un melno rudzu maizi, maizīte bija tik smaržīga un garšīga!”

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. a klases audzinātāja
Evita Vecele

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ä¢imenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »
Search