Daugavpils Māla mākslas centra apmeklējums

Tuvojoties mācību gada izskaņai, š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. b, 1. d un 1. e klases skolēni programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Daugavpils Māla mākslas centru.

Mācību ekskursijas laikā skolēniem bija iespēja aplūkot keramikas darbu izstādi, iepazīties ar keramiķu darba tehnoloģiju, darba iekārtām un māla īpašībām.

Bērni varēja piedalīties keramiķa meistarklasē un vērot, kā neliels māla pikucis pārtop skaistā vāzē.

Visinteresantākais bija pašiem skolēniem piedalīties radošajā darbnīcā un katram no māla izveidot kādu figūru, trauku vai dekoru.

 Skolēni guva jaunu pieredzi – darboties ar mālu – un  jau nevar sagaidīt, līdz viņu darinātie māla darbiņi, jau apdedzināti ceplī, atgriezīsies pie saviem autoriem. Māla centrs iedvesmo skolēnus radošumam un pozitīvai noskaņai!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. b klases audzinātāja
Aleksandra Masļakova,
1. d klases audzinātāja
Ruta Pomaskova,
1. e klases audzinātāja
Svetlana Juhneviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search