Erasmus+ dienas Daugavpils Zinātņu vidusskolā

Erasmus+ programmas dalībnieks ir īpašs cilvēks – skolēns vai skolotājs. Viņam/viņai ir daudz plašāka pasaules uztvere, zināšanas par savu un citām valstīm. Šis cilvēks jau droši jūtas kā Eiropas pilsonis.

Š.g. 12.,13.,14.oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika Erasmus+ programmas dienas, kas ir ikgadējs pasākums visā Latvijā. Par godu Erasmus+ programmai tika organizēti dažādi pasākumi, kuru galvenais mērķis ir popularizēt programmu un projektus, kas tiek realizēti skolā, kā arī veicināt visas skolas iesaistīšanos un iekļaušanos Erasmus+ programmas izzināšanā.

Erasmus+ dienu pasākumos iesaistījās pamatskolas un vidusskolas skolēni. Skolēni izveidoja video par savu Erasmus+ pieredzi un dalību projektā, piedalījās prezentācijas produkcijas dizaina izveidē.

Visnozīmīgākais un arī jautrākais pasākums tomēr bija skolas sienas apgleznošana ar Erasmus+ programmas simboliku. Šajā pasākumā piedalījās gan vidusskolas dizaina un tehnoloģiju skolēni, gan visi interesenti. Skolēnu mākslas pieskāriens un īstenotā ideja tagad katru dienu atgādinās par skolas dalību Erasmus+ programmā.

Par dalību sienas rotāšanā skolēni saņēma dāvanas ar Erasmus+ programmas simboliku.

Paldies skolotājai Daigai Vasiļjevai par radošo pieeju un atbalstu, kā arī visiem dalībniekiem!

Video šeit https://www.youtube.com/watch?v=K2l-8HjEYRA 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

projektu koordinatore

Helēna Skripničenko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search