Fizikas skolotāja Larisa Koroševska – “Ekselences balvas” fināliste

Lai novērtētu valstī labākos bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un vācu valodas skolotājus, kā arī popularizētu mūsdienīgas, efektīvas un radošas mācību darba metodes, Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (SIIC) rīko konkursu “Ekselences balva”, kam ir divas kārtas: neklātienes un klātienes. Neklātienes kārtā tiek vērtēti iesūtītie pieteikumi atbilstoši kritērijiem: skolotājs vada mūsdienīgas un aizraujošas stundas; skolotājs ieinteresē mācīties un palīdz sasniegt labākos rezultātus ikvienam skolēnam; skolotājam ir prasme reflektēt par savu profesionālo darbību un mērķtiecīgi to pilnveidot; skolotājam ir vismaz 3 gadu darba pieredze; skolotājam ir laba reputācija skolēnu, kolēģu, vecāku vidū. Labākie 5–7 skolotāji katra mācību priekšmeta grupā, kuri neklātienes kārtā ieguvuši vislielāko punktu skaitu, tiek uzaicināti piedalīties klātienes kārtā, kas 2022. gadā notika 1. novembrī un kurā šogad piedalījās 24 spēcīgākie pedagogi no visas Latvijas.

Skolotāji fināla kārtā vadīja mācību stundu Rīgas Teikas vidusskolas skolēniem, analizēja mācību situācijas un risināja metodiskus uzdevumus. Balvas pretendentu sniegumu vēroja kolēģi, profesionāla žūrija, kuras sastāvā ir Latvijas Universitātes un Valsts izglītības satura centra eksperti, uzņēmēji (konkrētās nozares profesionāļi) un  “Ekselences balvas” laureāti, bet kopvērtējumā tiek iekļauts arī skolēnu novērtējums par skolotāja vadīto mācību stundas fragmentu.

Esam lepni par Daugavpils Zinātņu vidusskolas fizikas skolotāju Larisu Koroševsku, kura kā viena no četriem izcilākajiem šī mācību priekšmeta pedagogiem tika uzaicināta uz klātienes kārtu, lai vadītu stundu, dalītos savā pieredzē un smeltos jaunas idejas turpmākajam radošajam darbam ar skolēniem!

“Ekselences balvu” LU SIIC organizē sadarbībā ar LU Fondu, Valsts izglītības satura centru, Izglītības un zinātnes ministriju, LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti. Naudas balvu skolotājiem nodrošina Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija, Latvijas Kokrūpniecības federācija, profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde FITA, kā arī uzņēmumi – AS „Latvijas valsts meži”, Accenture Baltics un “LIDL Latvija”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search