Lai mūsu skolēnu karavānas nokļūst līdz Čehijai!

Bērnu un jauniešu (vecumā no 4 līdz 16 gadiem) radošo darbu konkurss “LIDICE” notiek katru gadu un ir Eiropā populārākais. Apvienoto Nāciju Organizācija 2024. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko kamieļu aizsardzības gadu un Pasaules Pasta savienības 150. gadadienas gadu. Ņemot to vērā, Starptautiskās bērnu mākslas izstādes konkursa „LIDICE 2024” tēma – “Karavāna”.

Tā pirmās kārtas uzvarētāji tiek noteikti katrā Eiropas valstī, bet noslēguma kārta notiek Čehijā. Pagājušo gadu tikai no Latvijas šajā konkursā piedalījās 1174 skolēni, trīs no tiem ieguva godalgas. Daugavpils Zinātņu vidusskolas talanti, kuri ar saviem vizuālās mākslas darbiem šogad vēlējās piedalīties bērnu mākslas darbu konkursā, ir O. Solovjova, V. Jermakovs (ar diviem darbiem), M. Zmitrovitsh, S. Novitskaja, U. Semjonova, V. Lavrenova (skolotāja Una Gura), O. Bebre, K. Baravičute, A. Lazuko (skolotāja A. Mekša). Šogad konkursā piedalīsies arī telpiskie darbi, kurus iesniedza A. Anufrijeva un N. Kovaļkovs (skolotāja Jeļena Barča).

Novēlēsim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pārstāvjiem veiksmi! Lai audzēkņu darbi sniedz baudu skatītājiem un iekustina emocijas!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
vizuālās mākslas skolotāja
Una Gura

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search