Lai mūsu skolēnu karavānas nokļūst līdz Čehijai!

Bērnu un jauniešu (vecumā no 4 līdz 16 gadiem) radošo darbu konkurss “LIDICE” notiek katru gadu un ir Eiropā populārākais. Apvienoto Nāciju Organizācija 2024. gadu ir pasludinājusi par Starptautisko kamieļu aizsardzības gadu un Pasaules Pasta savienības 150. gadadienas gadu. Ņemot to vērā, Starptautiskās bērnu mākslas izstādes konkursa „LIDICE 2024” tēma – “Karavāna”.

Tā pirmās kārtas uzvarētāji tiek noteikti katrā Eiropas valstī, bet noslēguma kārta notiek Čehijā. Pagājušo gadu tikai no Latvijas šajā konkursā piedalījās 1174 skolēni, trīs no tiem ieguva godalgas. Daugavpils Zinātņu vidusskolas talanti, kuri ar saviem vizuālās mākslas darbiem šogad vēlējās piedalīties bērnu mākslas darbu konkursā, ir O. Solovjova, V. Jermakovs (ar diviem darbiem), M. Zmitrovitsh, S. Novitskaja, U. Semjonova, V. Lavrenova (skolotāja Una Gura), O. Bebre, K. Baravičute, A. Lazuko (skolotāja A. Mekša). Šogad konkursā piedalīsies arī telpiskie darbi, kurus iesniedza A. Anufrijeva un N. Kovaļkovs (skolotāja Jeļena Barča).

Novēlēsim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pārstāvjiem veiksmi! Lai audzēkņu darbi sniedz baudu skatītājiem un iekustina emocijas!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
vizuālās mākslas skolotāja
Una Gura

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search