Mēs – par Eiropas valodu daudzveidību

Šodien, 26. septembrī, ir Eiropas Valodu diena. Šī pasākuma galvenais mērķis ir atbalstīt un saglabāt Eiropas valodu un kultūras daudzveidību. Tas arī mudina eiropiešus paplašināt dzīves gaitā apgūto svešvalodu klāstu, lai stiprinātu starpkultūru izpratni. 

Šonedēļ katrs 7. d klases skolēns sagatavoja plakātu par vienu no Eiropas valodām. Uzdevums bija atrast informāciju par to, cik cilvēku runā šajā valodā, kurā valstī? Visi meklēja arī interesantus faktus par valodu un vārdus ar tulkojumu latviski.

Klases stundas  laikā skolēni prezentēja savus projektus un palīdzēja iemācīties jaunus vārdus kādā svešvalodā, savukārt latviešu valodas stundā skolēni turpināja strādāt ar plakātiem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
7. d klases audzinātāja
Karina Truskovska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search