Mūzikas instrumenti pašu rokām

Viens no svarīgiem aspektiem kompetenču pieejā ir jēgpilna integrēta  mācīšanās. Sākumskolas posmā integrētā mācīšanās ir pastāvējusi jau sen un veiksmīgi realizēta Daugavpils Zinātņu vidusskolā. Šoreiz gribētos padalīties tieši ar labo praksi 2. klasēs, integrējot mūziku dizaina un tehnoloģiju stundā.

Teorētiskajā daļā skolēni atbildēja uz jautājumiem par mūzikas instrumentiem, bet praktiskajā daļā bija visinteresantākais. Mūzikas instrumenti bērniem vienmēr šķiet neparasti un brīnišķīgi, tāpēc skolēniem bija iespēja  pašiem izveidot mūzikas instrumentus no sadzīves priekšmetiem vai materiāliem. Bija ļoti interesanti vērot, kā no konfekšu kastes veidojas bungas, vai no parastas plastmasas pudeles – marakasi.

Beigās skolēni demonstrēja viens otram savu darbiņu un pat spēlēja to. Skolēni veidoja gan pūšamos, gan stīgu, gan sitamos instrumentus. Visi 2. klases skolēni ir burvji, jo tagad paši var radīt melodiju ar neparastiem mūzikas instrumentiem.


Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. d klases audzinātāja
Aļona Kokina

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dodamies uz Jēkabpili!

            Š.g. 16. maijā  2. d klases skolēni devās ekskursijā uz Jēkabpili. Savu ceļojumu no šodienas pagātnē sākām ar Krustpils viduslaiku pils apmeklējumu.            Gide ļoti

Lasīt tālāk »

Paldies māmiņām sakām arī angliski

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicināja Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties Mātes dienai veltītajā radošo darbu konkursā “Paldies Tev, māmiņ! (angl.-

Lasīt tālāk »