Par mutvārdu ieskaiti latviešu valodā

Lai varētu pilnvērtīgi novērtēt skolēnu prasmi domāt, lasīt, runāt, spriest, izteikt viedokli par konkrētu situāciju latviešu valodā, katrā klasē tiek organizēta mutvārdu ieskaite.

1.-3. klašu skolēni stāstīs par attēlā redzamo situāciju, atbildēs uz jautājumiem, izteiks savu viedokli. 4.-8. klašu skolēni atbildēs uz jautājumiem par izlasīto tekstu, izteiks savu viedokli.

Ieskaites laikā skolēni pilnveidos prasmi uzstāties un pārliecināt klausītāju, pārvaldīt uztraukumu. Tās ir ļoti būtiskas 21. gadsimtā nepieciešamās prasmes, kad bieži nāksies komunicēt ar dažādiem cilvēkiem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
latviešu valodas un literatūras jomas koordinatore
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search