Par zaļu pat vēl zaļāks…

…Par zaļu pat vēl zaļāks

ir mūsu skolas laiks…

Stāv papam mute vaļā,

un mammai pūcīgs vaigs.

Uz skolu prom un basta!..

/grupa “Dālderi”, 1982/

Vasara ir paskrējusi vēja spārniem, un atkal skolas laiks klāt. Šogad 1.septembris ir jaunumu pilns – jauna skolas ēka, jauna klase, jauni skolotāji, jauni izaicinājumi, cerības un sasniegumi! Mazliet bail… Rokās liels gladiolu pušķis, pie rokas vecāki – atkal jūtos kā pirmklasnieks pirms četriem gadiem. Jauns skolas pagalms un te es redzu savus jautros klasesbiedrus un smaidošu skolotāju – viss kārtībā! Skola var sākties!

Dodamies uz pirmo klases stundu. Klases audzinātāja izstāsta skolas jaunumus un ejam iepazīt jauno skolas ēku.

Nemanot ir pienācis laiks doties uz skolas pagalmu, kur svinīgi skanēs Latvijas valsts himna, direktors teiks uzmundrinošu runu un bērni priecēs ar Zinību dienas priekšnesumiem. Ziedu jūra smaidīgajiem skolotājiem un sirsnīgi novēlējumi visiem.

Skan 2022./2023.mācību gada pirmais skolas zvans!

Lai šajā mācību gadā skolēniem ir milzīga tieksme pēc zināšanām, teicamas sekmes un jautri pavadīts laiks, bet skolotājiem – stipri nervi un gandarījums par ieguldīto darbu!

5.c klases skolnieks

Artūrs Teniss

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search