Pārgājiens piedzīvojumu parkā “Tarzāns”

Š.g. 29. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. b klases skolēniem bija iespēja doties pārgājienā. Skolēni izvēlējās izpētīt Daugavpils piedzīvojumu parku “Tarzāns”.

Lai šis pasākums atgādinātu pārgājienu, skolēni mācījās plānot, kā iespējams nonākt līdz nepieciešamajai vietai, kā uzvesties ceļā un parkā, kā izvēlēties piemērotu apģērbu. Skolēni devās ceļā ar sabiedrisko transportu un tad daļu maršruta mēroja kājām. Parka darbinieks novadīja instruktāžu, un skolēni varēja izvēlēties saviem spēkiem un spējām piemērotu trasi.

Skolēnu emocijas pēc piedzīvotā bija pozitīvas. Viņi atzina, ka jāprot saprast savas fiziskās spējas, lai nonāktu līdz galamērķim.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. b klases audzinātāja
Daiga Sarkane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search