Projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums

Š.g. 28.septembrī 4.d klases skolēni, tiešraidē attālināti vērojot, neklātienē piedalījās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā, kas notika Zemgales Olimpiskajā centrā. Latvijas Olimpiskās komitejas īstenotais projekts “Sporto visa klase” piedzīvo jau 9.sezonu.

Jau otro gadu šīs klases skolēni piedalās projektā, papildus nodarbojoties divās sporta nodarbībās un iesaistoties dažādās aktivitātēs.

Dalībniekus īpaši sveica mūsu olimpieši – pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, šķēpmetēja Līna Mūze un smaiļotājs Roberts Akmens. 

Atklāšanas pasākumā tika godinātas klases, kuras pievienojas šim projektam pirmo reizi. Pasākuma kulminācija – “Bermudu divstūra” koncerts, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu dalībnieku.

Pasākumā laikā skolēni ne tikai vēroja ceremoniju, bet arī radoši darbojās.

Paldies klases audzinātājai Jūlijai Dričei un sporta skolotājam Borisam Ivanovam par skolēnu motivēšanu!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

direktora vietniece izglītības jomā

Daiga Vasiļjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search