Radošā ceļojumā var doties līdz 6.janvārim

Daugavpils Centrālās bibliotēkas Jaunbūves filiāles 2.stāvā jau gandrīz nedēļu ir apskatāma izstāde “Radošs ceļojums”, kurā ar saviem darbiem piedalās Daugavpils Zinātņu vidusskolas dažādu vecumposmu skolēni – no pirmsskolas līdz 10.klasei.

Darbi ir veidoti atšķirīgās tehnikās un izmantojot dažādus materiālus, lai varētu labāk parādīt mākslas pasaules daudzveidību. Skolēniem bija iespēja brīvi izpausties un atklāt savas domas un idejas ar pašu izvēlētiem materiāliem un dažādiem izteiksmes līdzekļiem.

Izstādes nosaukums ir “Radošs ceļojums”, jo darbi ir tematiski atšķirīgi un katrs darbs parāda skolēna ceļojumu brīnišķīgajā mākslas pasaulē. Kāds vairāk uzmanības pievērš krāsām, kāds cenšas spēlēties ar līnijām un formām, cits iedziļinās, parādot sīkas detaļas. Šī izstāde ir kā ceļojums fantāzijas pasaulē, kurā skolēni ieved arī skatītāju, rādot savu konkrētās tēmas redzējumu. Un tā skatītājs var atgriezties vasarā vai rudenī, laipni aicināts ienākt ziemas mežā vai naksnīgā pilsētā, apmeklēt Daugavpili vai aizceļot uz pavisam seniem laikiem. Skolēnu ceļojumos parādīta Latvija, tās daba, bērnu iecienītākās nodarbes un našķi.

Un kādā radošā ceļojumā sev līdzi aicinātu jūs?

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
vizuālās mākslas skolotāja
Daiga Vasiļjeva,
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search