Sestklasnieku slēpto talantu Ziemassvētku šovs

Š.g. 22.decembrī visu sesto klašu skolēni kopā ar klases audzinātājām un pieaicinātajiem skolotājiem skatījās pašu veidoto saliedēšanas pasākumu “Ziemassvētku laiks”. Pasākumu vadīja 6.d klases skolnieces Darjana un Anastasija. Pasākumā katra klase prezentēja savu svētku priekšnesumu:

6.a klases skolēni rādīja dejas kompozīciju “Ziemas fantāzija”, bet Nikole – hiphopa deju, savukārt Renāts demonstrēja akordeona spēli. 6.b klases skolēni bija sagatavojuši dziesmu “Sniega pikas”, savukārt 6.c klases skolēni izrādīja ludziņu “Rūķu piedzīvojumi” un demonstrēja deju. 6.d klases skolēni piedāvāja deju – zibakciju un iepazīšanās aktivitātes, bet 6.e klases skolēni visus pārsteidza ar lugu angļu valodā “Elves on Strike”.

Pasākuma laikā vadītājas organizēja viktorīnu par Ziemassvētkiem, skolēni ar aizrautību piedalījās un centās pareizi atbildēt pēc iespējas ātrāk.

Koncerta laikā skolēniem bija iespēja apgūt dažādus deju soļus, no Santa Klausa pārsteiguma maisa izvilkt sev novēlējumu jaunajam gadam.

Pasākuma noslēgumā skolēniem bija iespēja izdejoties dažādas mūzikas pavadībā, veicinot klašu draudzību.

Skolēnu atsauksmes par pasākumu:

Katja P., Viktors P. (6.a klase): “Pasākums bija foršs!”

Arturs V. (6.a klase): “Ne ļoti patika, jo meitenes izvēlējās tikai korejiešu popmūziku.”

Sofija M.(6.b klase): “Ļoti patika pasākums! Forša diskotēka, kurā varēja pasūtīt savu dziesmu.”

Ņika Š. (6.b klase): “Mums patika, ka diskotēkā varēja dejot uz skatuves un dziedāt līdzi.”

Makarijs un Aleksejs T. (6.b klase): “Mums ļoti patika, gribētu tādu pasākumu arī nākamgad.”

Armands K. (6.e klase): “Tā kā man nepatīk dejot, man bija garlaicīgi.”

Romans (6.d klase): “Šodien 6.klasēm bija skolas eglīte. Katra klase sagatavoja savus muzikālos numurus. Tie bija ļoti interesanti un dažādi, un mēs ar klasi izveidojām jautru un populāru deju, kura visiem patika. Nākamgad es gribu tādu pašu pasākumu, jo tas ir ļoti jautrs.”

Anastasija V. (6.d klase): “Ziemassvētku eglīte bija lieliska. Sākumā bija uzdevumi un konkursi. Pēc tam bija visu 6.klašu priekšnesumi. Beigās visi kopā dejojām mūzikas pavadībā. Bija ļoti interesanti un jautri. Nākamgad es gribētu atkal diskotēku un slepeno Santu.”

Alisa M. un Timurs I. (6.c klase): “Pasākums patika, bija interesanti un mēs jautri pavadījām laiku.”

Viktorija B. (6.c klase): “Visu klašu sagatavotie priekšnesumi bija forši, bija jautri, patika dīdžejs, jo labas dziesmas lika.”

Jeļizaveta B. (6.c klase): “Man visvairāk patika 6.e klases luga par elfiem. Spēles bija interesantas, labs pasākums, ceru, ka vēl būs tādi pasākumi.”

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
6.c klases audzinātāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search