Sniega māksla skolas pagalmā

Š.g. 23.decembrī 10.klašu skolēniem notika Ziemassvētku pasākums, kurā skolēniem bija iespēja jautri pavadīt laiku ārpus telpām, domāt loģiski un izpausties radoši.

Tā kā šajā dienā bija ļoti jauks laiks un bija izkritis daudz sniega, skolēni varēja atgriezties bērnībā un izveidot no sniega dažādas figūras un celtnes. Grupās viņi pārdomāja ideju, apsprieda nepieciešamos materiālus (ar sniegu vien nepietiek!) un stratēģiju, sadalīja lomas un noformēja savu darbu. Rezultātā mākslas objekti sanāca ļoti dažādi un katrs ar savu domu.

Skolēniem ļoti iepatikās iejusties sniega mākslinieku lomā, un viņi fotografējās pie visiem darbiem.

Paldies 10.klašu skolēniem un klašu audzinātājām Larisai Koroševskai, Oksanai Dimitrijevai, Alīnai Piscovai un Daigai Vasiļjevai par aizraujošo nodarbi ārā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Daiga Vasiļjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search