Sniega māksla skolas pagalmā

Š.g. 23.decembrī 10.klašu skolēniem notika Ziemassvētku pasākums, kurā skolēniem bija iespēja jautri pavadīt laiku ārpus telpām, domāt loģiski un izpausties radoši.

Tā kā šajā dienā bija ļoti jauks laiks un bija izkritis daudz sniega, skolēni varēja atgriezties bērnībā un izveidot no sniega dažādas figūras un celtnes. Grupās viņi pārdomāja ideju, apsprieda nepieciešamos materiālus (ar sniegu vien nepietiek!) un stratēģiju, sadalīja lomas un noformēja savu darbu. Rezultātā mākslas objekti sanāca ļoti dažādi un katrs ar savu domu.

Skolēniem ļoti iepatikās iejusties sniega mākslinieku lomā, un viņi fotografējās pie visiem darbiem.

Paldies 10.klašu skolēniem un klašu audzinātājām Larisai Koroševskai, Oksanai Dimitrijevai, Alīnai Piscovai un Daigai Vasiļjevai par aizraujošo nodarbi ārā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Daiga Vasiļjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »