8.f klases ilgi gaidītais pārgājiens

Š.g. 21.septembrī mēs, 8.f klases skolēni, devāmies pārgājienā uz Sventes pagastu. Šo aktivitāti ieplānojām jau pavasarī, bet to izdevās īstenot tikai šoruden.

Mums ļoti gribējās uzspēlēt peintbolu, jo no mūsu klases to ir izmēģinājuši tikai daži klasesbiedri.

Trešdienas rīts bija ļoti vēss, visi uztraucās, lai tikai nelītu lietus. Sventē mūs sagaidīja instruktors – nopietns, bet ar humora izjūtu, – kurš iepazīstināja mūs ar drošības un spēles noteikumiem. Mums tika iedoti aizsargkombinezoni, ķiveres, un mūsu klases komandu spēle varēja sākties. Izrādījās, ka nav tik vienkārši tēmēt, skriet un šaut vienlaicīgi, bet ir ļoti aizraujoši. Pasākums patika gan zēniem, gan meitenēm, un uzvarēja draudzība.

Pusdienu pārtraukumā uzspīdēja arī saulīte, mēs kopā pie pusdienu galda nojumē baudījām līdzpaņemto kliņģeri, silto tēju un citus gardumus. Visi dalījās iespaidos par tikko notikušo spēli. Pārgājienam bija vēl viens mērķis – apsveikt vasaras gaviļniekus, kuru mūsu klasē ir veseli 10! Klasesbiedri organizēja vasarā dzimušajiem šķēršļu joslu, lai noskaidrotu, kurš stiprāks, ātrāks, izturīgāks, atjautīgāks, kā arī sarūpēja skaistus diplomus ar nomināciju katram dalībniekam.

Diena izdevās! Esam pārliecināti, ka esam draudzīgi, jautri, atjautīgi un saliedēti. Devāmies mājās noguruši, bet laimīgi.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

8.f klases skolēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search