8.f klases ilgi gaidītais pārgājiens

Š.g. 21.septembrī mēs, 8.f klases skolēni, devāmies pārgājienā uz Sventes pagastu. Šo aktivitāti ieplānojām jau pavasarī, bet to izdevās īstenot tikai šoruden.

Mums ļoti gribējās uzspēlēt peintbolu, jo no mūsu klases to ir izmēģinājuši tikai daži klasesbiedri.

Trešdienas rīts bija ļoti vēss, visi uztraucās, lai tikai nelītu lietus. Sventē mūs sagaidīja instruktors – nopietns, bet ar humora izjūtu, – kurš iepazīstināja mūs ar drošības un spēles noteikumiem. Mums tika iedoti aizsargkombinezoni, ķiveres, un mūsu klases komandu spēle varēja sākties. Izrādījās, ka nav tik vienkārši tēmēt, skriet un šaut vienlaicīgi, bet ir ļoti aizraujoši. Pasākums patika gan zēniem, gan meitenēm, un uzvarēja draudzība.

Pusdienu pārtraukumā uzspīdēja arī saulīte, mēs kopā pie pusdienu galda nojumē baudījām līdzpaņemto kliņģeri, silto tēju un citus gardumus. Visi dalījās iespaidos par tikko notikušo spēli. Pārgājienam bija vēl viens mērķis – apsveikt vasaras gaviļniekus, kuru mūsu klasē ir veseli 10! Klasesbiedri organizēja vasarā dzimušajiem šķēršļu joslu, lai noskaidrotu, kurš stiprāks, ātrāks, izturīgāks, atjautīgāks, kā arī sarūpēja skaistus diplomus ar nomināciju katram dalībniekam.

Diena izdevās! Esam pārliecināti, ka esam draudzīgi, jautri, atjautīgi un saliedēti. Devāmies mājās noguruši, bet laimīgi.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

8.f klases skolēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search