Daugavpils Zinātņu vidusskolas jaunieši piedalījās Jauniešu forumā

Š.g. 22.novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 8.-11.klašu skolēni piedalījās Jauniešu forumā projekta “Dialogs Daugavpils attīstībai” ietvaros. Foruma dalībnieki piedalījās diskusijās ar IZM Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietnieci jaunatnes jomā Randu Ķeņģi, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta direktoru Nilu Mosejonoku, Sabiedrības par atklātību DELNA direktori Inesi Tauriņu, Daugavpils Valsts ģimnāzijas Skolēnu līdzpārvaldes prezidentu Jāni Drelingu un sprieda par to, kādai jābūt jauniešu līdzdalībai, kādas ir jauniešu līdzdalības iespējas Latvijā un Eiropā.

Darba grupu laikā jauniešiem kopā ar ekspertiem bija iespēja pārdomāt un izteikt savas domas par galvenajām vērtībām jauniešu attīstībai – līdzdalība un iniciatīvas, nodarbinātība un uzņēmējdarbība, atbalstoša vide un klimats. Veicot atgriezenisko saiti no darba grupām, tika izveidota “ceļa karte” Daugavpils dialogam.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Skolēnu pašpārvaldes koordinatore
Tatjana Steļmaka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search