Konkursā “Spelling Bee” spodrina angļu valodas prasmes

Š.g. 10.oktobrī plkst. 14.30 sadarbībā ar Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi Daugavpils Zinātņu vidusskola vēra savas durvis visiem, kas vēlas piedalīties pasaulē slavenajā “Spelling Bee” burtošanas konkursā.

Skolas aktu zālē pulcējās 9.–12.klašu skolēni, lai kopā attīstītu savas angļu valodas pareizrakstības un publiskās runas prasmes. Konkursa mērķis – pa burtiem izrunāt nosauktos angļu valodas vārdus pēc iespējas vairākas reizes. Dalībnieki tika sadalīti divās vecuma grupās: 9.–10.klašu un 11.–12.klašu skolēni.

Žūrija ar pirmās, otrās un trešās vietas diplomiem godalgoja pa trim skolēniem no katras vecuma grupas. Mūsu 12.b klases skolnieks Artis Januškevičs 11.-12.klašu grupa ieguva 3.vietu. Apsveicam ar veiksmīgo dalību!

Pārējie konkursa dalībnieki, protams, arī nepalika ar tukšām rokām: katrs saņēma unikālu konkursa sertifikātu, rūtiņu bloknotu un teksta marķieri.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

11.b klases skolniece

Diāna Grizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search