Konkursā “Spelling Bee” spodrina angļu valodas prasmes

Š.g. 10.oktobrī plkst. 14.30 sadarbībā ar Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centru un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi Daugavpils Zinātņu vidusskola vēra savas durvis visiem, kas vēlas piedalīties pasaulē slavenajā “Spelling Bee” burtošanas konkursā.

Skolas aktu zālē pulcējās 9.–12.klašu skolēni, lai kopā attīstītu savas angļu valodas pareizrakstības un publiskās runas prasmes. Konkursa mērķis – pa burtiem izrunāt nosauktos angļu valodas vārdus pēc iespējas vairākas reizes. Dalībnieki tika sadalīti divās vecuma grupās: 9.–10.klašu un 11.–12.klašu skolēni.

Žūrija ar pirmās, otrās un trešās vietas diplomiem godalgoja pa trim skolēniem no katras vecuma grupas. Mūsu 12.b klases skolnieks Artis Januškevičs 11.-12.klašu grupa ieguva 3.vietu. Apsveicam ar veiksmīgo dalību!

Pārējie konkursa dalībnieki, protams, arī nepalika ar tukšām rokām: katrs saņēma unikālu konkursa sertifikātu, rūtiņu bloknotu un teksta marķieri.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

11.b klases skolniece

Diāna Grizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search