Kopā vieglāk!

Rudens brīvlaiks ir laiks, kad pedagogi mācās, pilnveido savas prasmes, dalās pieredzē. Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. klašu skolotājas – Olita Ļitvinska, Alla Laizāne, Alīna Grigorjeva, Svetlana Juhņeviča un Aļona Kokina – apmeklēja valodas nodarbības pirmsskolas grupās, lai iepazītos ar topošajiem pirmklasniekiem, saprastu, ko mazie audzēkņi jau ir apguvuši un kas viņiem vēl ir jāapgūst.

Sadarbība sākumskolas un pirmsskolas skolotājām ir ļoti svarīga, jo tikai komandas darbs ļauj labāk apzināties audzēkņu zināšanas un prasmes, būt vienotām prasībās, jēgpilni sadarboties ar vecākiem.

Prasmīgo skolotāju – Anitas Beļusovas un Tatjanas Ivanovas – vadīti, audzēkņi spēlēja teātri, izzināja dienas gaitu, mācījās burtus, izmantojot portatīvo datoru, pārrakstīja vārdus, kuri bija saistīti ar dienas tēmu. Apskatot audzēkņu burtnīcas, skolotāju acis iepriecināja glīti rakstītie burti, vārdi un teikumi. Audzēkņi bija aktīvi, pozitīvi noskaņoti mācībām.

Paldies vecākiem, kuri atrod laiku, lai palīdzētu saviem bērniem apgūt un nostiprināt jaunos vārdus. Tikai sadarbojoties un izpildot skolotāju ieteikumus, var palīdzēt bērniem kvalitatīvi sagatavoties pirmajai klasei!

Paldies direktora vietniecei pirmsskolas izglītības jomā Vijai Lipšānei un izglītības metodiķei Marinai Kalinkai par kvalitatīvu darbu ar pirmsskolas pedagogiem, motivējot viņus apgūt jaunas metodes!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search