Lasīt zīles un darīt labus darbus

Laika posmā no š.g. 3.oktobra līdz 7.oktobrim, kas bija veltīts labajiem darbiem, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1.d klases izglītojamie piedalījās Rīgas Zoodārza organizētajā akcijā “ZooZīļuks 2022”.

Akcijā skolēni tika aicināti doties ozolzīļu meklējumos, lai sarūpētu kārumu Rīgas Zoodārzā mītošajiem dzīvniekiem (ar ozolzīlēm mielojas pekari, brieži, kamieļi, dažādi grauzēji u.c.), kā arī radīt jauno Zoozīļuka tēlu, zīmējot, līmējot, veidojot vai kā citādi darinot un iesniedzot vienu darbu no klases.

Savu radošo darbu kopā ar salasītajām ozolzīlēm (labdarības pasākums) nogādājām Rīgas Zoodārzā. Šoreiz par balvu cīnījās nevis zīļu lasītāji, bet gan Zoozīļuka zīmētāji, līmētāji, veidotāji. Klasei, kuras iesniegto radošo darbu par labāko atzīs žūrija, būs iespēja bez maksas doties ekskursijā pa zooloģisko dārzu gida pavadībā, bet klasei, kuras Zoozīļuka tēls uzvarēs balsojumā “Facebook”, būs iespēja apmeklēt zoodārzu bez maksas. Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1.d klases radošais darbs lietotnē “Facebook” nepalika bez ievērības un kā balvu par čaklo zīļu lasīšanu un zīmēšanu Zoozīļuks nolēma piešķirt veicināšanas balvu – 50 % atlaidi no Rīgas Zoodārza apmeklējuma pamatcenas.

Pateicamies visiem, kuri balsoja par mūsu radošo darbu! Aicinām darīt labus darbus biežāk, veltot uzmanību gan lieliem, gan maziem, kā arī tiem darbiem, kuri silda acis un dvēseli!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1.d klases audzinātāja
Ruta Pomaskova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dodamies uz Jēkabpili!

            Š.g. 16. maijā  2. d klases skolēni devās ekskursijā uz Jēkabpili. Savu ceļojumu no šodienas pagātnē sākām ar Krustpils viduslaiku pils apmeklējumu.            Gide ļoti

Lasīt tālāk »

Paldies māmiņām sakām arī angliski

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicināja Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties Mātes dienai veltītajā radošo darbu konkursā “Paldies Tev, māmiņ! (angl.-

Lasīt tālāk »