Par prieku mammām

Š.g. 10. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika Mātes dienai veltīts pasākums “Māmiņdienas vakars 6. c klasē”.

Viss, kas notika šajā vakarā, bija veltīts tam, lai sestklasnieku māmiņas tiktu patīkami pārsteigtas, iepriecinātas un varētu atpūsties sirsnīguma pilnā atmosfērā.

Pasākuma vadītājs Juris ar dīdžejiem Timuru un Maksu bija parūpējušies par to, lai viss notiktu , kā ieplānots, savukārt skolēni bija sagatavojuši un rādīja dažādus priekšnesumus.

Meitenes un zēni skaitīja dzejoļus, meiteņu grupa “Labākās mammu meitas” bija sagatavojušas deju priekšnesumu, kā arī bija individuāla Milanas deja ar akrobātikas elementiem.

Māmiņām tika demonstrēts Maksa klavierspēles un meiteņu dejas ar sirdīm ieraksts. Video sveiciens ar skolēnu novēlējumiem patīkami pārsteidza un saviļņoja mammas. Skolēni iepriecināja savas māmiņas ar pašu gatavotiem apsveikumiem, kuros veltīja viņām vismīļākos un siltākos vārdus.

Klases zēni un meitenes vienojās kopīgā dziesmā “Silta, jauka istabiņa”, kuru veltīja klātesošajām mammām, bet dziesmas noslēgumā Jeļizaveta un Arina ienesa klasē par godu mammu svētkiem pašu cepto torti.

Pēc visiem priekšnesumiem mammas ar bērniem piedalījās aktivitātēs, kas sagādāja prieku gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Liels prieks, ka skolēniem izdevās noorganizēt un novadīt lielisku, sirsnīgu pasākumu!

Lai visiem izdevušies svētki!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. c klases audzinātāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search