Skolotāju tālākizglītība

Š.g. 26.septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas telpās pulcējās pedagogi no Zilupes, Balviem, Jēkabpils novada un Rīgas, kuri piedalās profesionālās pilnveides programmā “Mācīšanās konsultantu sagatavošana reģiona vajadzībām”. Šī programma prioritāri ir paredzēta sākumskolas skolotājiem-līderiem, kuri ir ieinteresēti ne tikai savā, bet arī kolēģu profesionālajā attīstībā.

Atklātās stundas rādīja un savā pieredzē dalījās vizuālās mākslas skolotāja Alla Laizāne kopā ar 2.e klases skolēniem un latviešu valodas skolotāja Gunta Ivanova kopā ar 3.d klases skolēniem. 

Vizuālajā mākslā skolēni atkārtoja, kas ir raksturīgs ainavai, un mācījās atšķirt tās pēc konkrētām pazīmēm. Skolēni pilnveidoja prasmi vērtēt klasesbiedru darbus. Savukārt latviešu valodas stundā skolēni mācījās rakstīt dzejoli. Lai plānotais rezultāts tiktu sasniegts, skolēni atkārtoja gan aktuālo leksiku, gan vārdšķiru nosaukumus.

Dienas otrajā pusē programmas dalībnieki pilnveidoja savu izpratni par mācīšanu un vērtēšanu, prasmi sniegt un saņemt atgriezenisko saiti, reflektēt par paveikto, izvirzīt sev jaunus mērķus.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

direktora vietniece izglītības jomā

Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »