Sporto visa klase – iegūst visa skola!

Pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas īstenotajam projektam “Sporto visa klase”, kurā piedalās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. d klase, mūsu skola ir laimējusi 5 000 eiro sporta dzīves uzlabošanai.

Kopš 2021. gada rudens VAS “Latvijas Loto” kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) īsteno jaunu nacionāla mēroga loteriju projekta ar sabiedriskā labuma mērķi “Sporta loterija” interaktīvo izlozi “Sporto visi!” Tas ir Latvijā vēl nebijis produkts – interaktīvā izloze ar geotargetinga principu. To var iegādāties tikai interneta vietnē latloto.lv. Punkts Latvijas kartē jeb šī punkta ģeogrāfiskās koordinātas ir spēlētāja loterijas biļete, ar kuru piedalīties izlozē. Ik nedēļu tiek izlozēta viena biļete, kas laimēs galveno nedēļas laimestu, bet tai ģeogrāfiski tuvākā skola – projekta “Sporto visa klase” dalībniece – iegūs tiesības saņemt 5000 eiro sporta dzīves uzlabošanai.

Šoreiz laimētājam tuvākā skola izrādījās Daugavpils Zinātņu vidusskola! Prieks par negaidīto laimestu un gandarījums par iespēju sportot vēl labāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Daiga Sarkane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search