Sporto visa klase – iegūst visa skola!

Pateicoties Latvijas Olimpiskās komitejas īstenotajam projektam “Sporto visa klase”, kurā piedalās arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. d klase, mūsu skola ir laimējusi 5 000 eiro sporta dzīves uzlabošanai.

Kopš 2021. gada rudens VAS “Latvijas Loto” kopā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) īsteno jaunu nacionāla mēroga loteriju projekta ar sabiedriskā labuma mērķi “Sporta loterija” interaktīvo izlozi “Sporto visi!” Tas ir Latvijā vēl nebijis produkts – interaktīvā izloze ar geotargetinga principu. To var iegādāties tikai interneta vietnē latloto.lv. Punkts Latvijas kartē jeb šī punkta ģeogrāfiskās koordinātas ir spēlētāja loterijas biļete, ar kuru piedalīties izlozē. Ik nedēļu tiek izlozēta viena biļete, kas laimēs galveno nedēļas laimestu, bet tai ģeogrāfiski tuvākā skola – projekta “Sporto visa klase” dalībniece – iegūs tiesības saņemt 5000 eiro sporta dzīves uzlabošanai.

Šoreiz laimētājam tuvākā skola izrādījās Daugavpils Zinātņu vidusskola! Prieks par negaidīto laimestu un gandarījums par iespēju sportot vēl labāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Daiga Sarkane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search