Strādājam kopā ar vecākiem

Š.g. 5. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas sākumskolas skolēni ieguva lielisku iespēju piedalīties Ēnu dienā.

Pasākuma laikā 2. e klases skolēni pavadīja dienu vecāku un vecvecāku darba vietās. Daudziem otrklasniekiem izdevās ne tikai iepazīties ar profesiju, bet apgūt noteiktas prasmes, strādājot kopā ar vecākiem.

Bērni uzzināja daudz jaunas praktiskas informācijas un piedalījās visdažādākajos darba procesos: palīdzēja mainīt automašīnas ziemas riepas pret vasaras riepām, balansēja riteņus, regulēja spuldzes; strādāja apģērbu fabrikā; iejutās autobusa vadītāja lomā; iepazinās ar IT niansēm, mārketinga pamatiem un iepirkuma procesu lielajā DLRR uzņēmumā. Pēc bērnu atsauksmēm var spriest, ka farmaceita darbs viņiem šķita daudz grūtāks, nekā to varēja iedomāties, jo ir nepieciešamas pamatīgas zināšanas.

Ēnu dienas laikā bērni ne tikai uzzināja daudz jauna, bet arī jutās lepni par saviem vecākiem, kā arī gūtā pieredze raisīja cieņu pret citu cilvēku darbu.

2. e klases skolēni Kirills Kružilins, Evelina Žugare, Darja Demenkova, Aleksandrs Dedels, Danila Fathutdinovs, Jana Zubanova un Milana Vilcāne ir pateicīgi par ideju un doto iespēju karjeras konsultantei Guntai Ivanovai!

Gaidīsim nākamo Ēnu dienu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2. e klases audzinātāja
Alla Laizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search