Latvijas skolas soma

KultÅ«rizglÄ«tÄ«bas programma ā€œLatvijas skolas somaā€ kopÅ” 2018. gada rudens nodroÅ”ina skolēniem valsts apmaksātu iespēju regulāri iepazÄ«t Latvijas kultÅ«ras vērtÄ«bas un laikmetÄ«gās izpausmes tā attÄ«stot kultÅ«ras izpratnes un izpausmes kompetenci, mazinot sociālo nevienlÄ«dzÄ«bu un spēcinot lepnumu par savu valsti un tās cilvēkiem.

Programmas ietvaros skolēni iepazÄ«st kultÅ«ras norisesĀ mÅ«zikā, teātrÄ«, dejā, cirkā, vizuālajā mākslā, kino, arhitektÅ«rā, dizainā, materiālajā un nemateriālajā kultÅ«ras mantojumā, literatÅ«rā un grāmatniecÄ«bā,Ā kas sniedz māksliniecisku baudÄ«jumu, raisa pārdomas par personÄ«gi nozÄ«mÄ«giem un sabiedriski aktuāliem jautājumiem, izklaidē un vienlaikus palÄ«dz paplaÅ”ināt redzesloku un apgÅ«t mācÄ«bu saturu.Ā Veidota kā holistiska, starpdisciplināra programma, tā apvieno resursus un veicina sinerÄ£iju kultÅ«ras un izglÄ«tÄ«bas jomu darbÄ«bā.

ProgrammaĀ nostiprina sabiedrÄ«bas izpratni par kultÅ«ras Ä«paÅ”o lomu personÄ«bas attÄ«stÄ«bā un 21. gadsimta zināŔanu ekonomikā. TāĀ sniedz nozÄ«mÄ«guĀ ieguvumu kultÅ«ras nozarei,Ā sekmējotĀ jaunu kultÅ«ras produktu veidoÅ”anu bērnu un jaunieÅ”u auditorijai, paaugstinot radoÅ”o profesionāļu nodarbinātÄ«bu,Ā kā arÄ« veidojot nākotnes auditoriju.

PlaŔāka informācija par programmu “Latvijas skolas soma”

Mūsu aktivitātes

Latvijas skolas soma

Brauciens uz Aglonu

Å .g. 20. aprÄ«lÄ« Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. d klases skolēni devās programmas ā€œLatvijas skolas somaā€ atbalstÄ«tā ekskursijā uz Aglonu. Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja Aglonas Maizes

LasÄ«t tālāk Ā»
Latvijas skolas soma

Iepazīstot mākslas pasauli

Å . g. 23. martā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. e klases skolēni kopā ar skolas sociālo pedagoÄ£i Natāliju Zabarovsku un skolas psiholoÄ£i Jeļenu PodmiÅ”aņinu piedalÄ«jās programmas

LasÄ«t tālāk Ā»